چگونه مدل شویم؟ قسمت ۲

چگونه مدل شویم؟ قسمت 2

اول باید بگم که خیلی از افراد می خوان مدل شن. چون خیلی خاص و باکلاس به نظر می رسه. حتی شاید بخوان وارد دنیای مدلینگ بشن. مدلینگ سراسر رقابت هست و با جاهای خالی زیادی پر شده! خیلی نه می شنوید! اما مدل های موفق زمانشون رو صرف کاری که عاشقش هستند می کنند. اینجا مقاله ای رو برای ارائه می دم که برای اولین بار توسط خودم و از طریق وب سایت شحصی خودم – بهمن شرفی – ارائه شده.

دونستن اینکه با ورود به دنیای مدلینگ انتظار چه چیزی رو باید داشته باشید, می تونه برای تبدیل به یک مدل شدن یه شما کمک کنه.

 

قسمت ۱) حفظ شدن الفبای مدلینگ

مدلینگ و فیتنس

 1. بدن سالمی داشته باشید.
  • غذا و نوشیدنی خوب بخورید و خوب ورزش کنید. داشتن یک بدن سالم کمک می کند تا به بهترین شکل دیده شوید با تأثیر غیر مستقیم در رنگ پوست و وزن و …
  • فیتنس مهم است. تصور کنید با مربی فیتنس تمرین می کنید. هدف های مدلینگ خود را به او بگویید دوست دارید به چه ظاهری برسید. سپس از اون بخواهید تا رژیمی غذایی ای برای شما در نظر بگیرد که این موارد را شامل شود.
  • درست غذا میل کنید. برعکس چیزی که خیلی از افراد به شما می گویند شما باید غذای سالم بخورید و بنوشید. همچنین مقدار مناسبی از این غذاهای سالم را باید بخورید. نه کم خوردن مناسب است و نه زیاد خوردن. سبزیجات, میوه ها, غلات کامل, چربی های مفید و پروتئین ها می توانند پایه ی اصلی رژیم غذایی شما را تشکیل دهند. قند, نشاسته, کربوهیدرات های خالی و چربی های مضر باید تا جای ممکن استفاده نشوند. در حقیقت باید از آنها دوری کرد. مثل یک موش که در سفره ی شما نشسته, آیا ان را می خورید؟
  • آب بسیار بسیار زیادی بخورید! نوشابه گازدار حتی بدون قند نخورید, همچنین از نوشیدنی های الکل دار نیز دوری کنید :).
 2. به ظاهر خود برسید. کاری کنید که سالم و مرتب به نظر برسید. لباس هایی که می پوشید و همچنین نحوه ی راه رفتنتان درجه اهمیت بالایی دارد. اما شما باید روالی سالم برای مراقبت از پوست و موهای خود داشته باشید.
  • روی تمیزی و درخشش و صافی پوست خود خیلی کار کنید (مهم نیست رنگ پوستتان چه رنگی باشد). صورت خود را ابتدای صبح و در انتهای شب بشویید. هفته ای یک بار صورت خود را عاری از مو بکنید و همچنین قبل از خوابیدن آرایش خود را پاک کنید.
  • موهای خود را براق و سالم نگه دارید. بعضی آژانس ها و مدیر های مدلینگ ظاهر و چربی طبیعی را ترجیح می دهند, بنابراین می توانید دوش گرفتن های سریع و نرمال را انتخاب کنید.

 

 

بازدید: 7

نظر خودتون رو بنویسید.

avatar
  اشتراک  
به من وقتی خبر بده که: